DJ POGODNY

O MNIE

dj pogodny

Cześć!

Nazywam się Krystian Pogoda. Jestem znany w branży weselnej jako najbardziej pogodny dj i konferansjer czyli Dj Pogodny.

Kim jestem?

Pochodzę z urokliwego Zagłębia Dąbrowskiego. Urodziłem się w 1989 roku kiedy na parkietach królowała „Lambada” Kaomy czy „Listen to your heart” grupy Roxette. Z wykształcenia jestem inżynierem bioinformatyki i doświadczonym inżynierem budowy branży elektrycznej. Mam wspaniałą żonę Katarzynę, dzięki której wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania, są tylko nierealne. Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami cudownego syna, Brajana, który niesamowicie czuje muzykę, rytm, emocje – w końcu urodził się w Sylwestra 2016 :DImage

PO PROSTU "POGODNY"

Jestem niesamowicie pogodnym i energicznym człowiekiem. Poczucie humoru i wieczny uśmiech na twarzy to moja wizytówka, dzięki której wnoszę wyjątkowy klimat w oprawę muzyczną Waszego Wesela. Relacje jakie tworzę z moimi Parami Młodymi już od pierwszego kliknięcia na komputerze czy zapytania telefonicznego, to coś więcej niż relacja klient-usługodawca. Będąc z Wami w stałym kontakcie, wspierając Was na każdym etapie przygotowań, rozmawiając dosłownie o wszystkim i o niczym, powstaje przyjacielska relacja, która podczas oprawy muzycznej przynosi niesamowite efekty! Stawiam na „Relacje” - a tego nie da się w żaden sposób wycenić i kupić.

Jak to się zaczęło?

Swoją niesamowitą przygodę z oprawą muzyczną przyjęć okolicznościowych rozpocząłem po ukończeniu 18 roku życia. Moja pasja do muzyki i pomocy w organizacji najlepszych imprez trwa już 14 lat. Chciałbym cofnąć ten czas, nie dlatego by coś zmienić, ale właśnie dlatego, aby przeżyć te wyjątkowe chwile jeszcze raz! Poznając wspaniałe Pary Młode i ich niesamowitych Gości, którym serdecznie dziękuję za pełne zaangażowanie i pomoc w stworzeniu niezapomnianego wesela moim Nowożeńcom.

Image

Chcesz wiedzieć więcej?

Image
Messenger